NASZ CEL
Ukończenie Młodzieżowego Centrum Rozwoju Artystycznego I Duchowego w Legionowie

Centrum “Pasja Życia” będzie miejscem rozwoju talentów młodzieży gdzie będą mogli poznawać je, rozwijać i tworzyć piękno na miarę swoich marzeń. To miejsce gdzie śpiew, taniec, teatr, malarstwo i inne formy wyrazu siebie pozwolą stworzyć niepowtarzalny klimat spotkania się ze sobą młodych ludzi. Bardzo potrzebnym miejscem w Centrum będzie Hostel. Zamieszkają w nim młodzi ludzie po terapiach, którzy pragną żyć w trzeźwości.

Dotykanie prawdy i piękna to najlepsza prewencja zachowań autodestrukcyjnych. Promocja szeroko rozumianego zdrowego stylu życia wśród młodzieży to jedno z wielu zadań Fundacji "Pasja Życia" im.s. Józefy Menendez. Zapraszamy do grona Przyjaciół - Centrum "Pasja Życia".~Buduj z nami!
Patronką Centrum "Pasja Życia" jest Siostra Józefa Menendez (1890-1923). Apostołka dobroci i Bożego miłosierdzia ze Zgromadzenia Najświętszego Serca Jezusa Sacre-Coeur. ~
Zapiski objawień Pana Jezusa siostrze Józefie mówią o Bożej miłości i wielkiej dobroci jaką ma Pan Bóg do każdego człowieka, a szczególnie do tych, którzy bardzo pobłądzili w życiu. Napawają one serce wielką nadzieją, że wszystko jest możliwe nawet to co po ludzku wydaje się niemożliwe.
Siostra Józefa jest nieznaną dla świata wielką mistyczką, która nie tylko pomaga nam budować ten dom, ale chce pomagać ludziom wrócić do Boga bo Jego Serce jest domem "rodzinnym" każdego człowieka. Pan Bóg zawsze czeka na nas.. wychodzi na drogi naszego życia i szuka nas z tęsknotą...
ETAPY DO ZREALIZOWANIA
Do celu, krok po kroku
AKTUALNY CEL:

112 000 PLN
Stolarka okienna aluminiowa w całym domu.

PROGRES ETAPU

PROGRES CAŁOŚCI

KOLEJNE ETAPY

Instalacja elektryczna
Instalacja sanitarna
Posadzki
Tynki
Elewacja
Sufity podwieszane
Podłogi - tarket
Gresy

Screen Shot 2016-03-04 at 01.52.58
1 - 9 pln - Podziękowanie mailowe
10 - 29 pln - Pamiątkowa fotografia
30 - 99 pln - Podziękowanie imienne (na facebook'u)
100 - 299 pln - Książka "Siostra na Krawędzi"
+ 300 - Unikatowa nagroda

(PLN) Kwota darowizny 🙂

tpay2-768x90

Napisz do nas
Chcesz pomóc w realizacji projektu? Masz pasję, którą chcesz się podzielić? Czekamy na Twoją wiadomość.